آشنایی با درب مهدی

شرکت درب مهدی تقریبا 15سال پیش کار خود را با تعداد اندکی نیرو و در فضای کوچکی به مساحت 300متر شروع کرده و با تلاش  و پشتکار و حمایت شما مشتریان عزیز  توانسته پله های ترقی را سپری و اکنون با صدها  نیروی متخصص و کارآمد به صورت مستیم و غیر مستقیم در فضایی بالغ بر 8000 متر مربع با به کار گیری بهترین دستگاه ها و متریال آماده ارائه بهترین خدمات با بالا ترین کیفت به شما عزیزان باشه.

ما متخصص هستیم

خدمات ما

شرکت درب مهدی تولید کننده درب لابی ، درب ضد سرقت  و انواع مختلف درب های داخلی در تهران می باشد. تامین سایر درب های ساختمانی از قبیل درب های اتاقی HDF ، درب های اتاقی MDF ، درب های سرویسی ضد آب ABS و درب های اتاقی ملامینه از سایر محصولات شرکت درب مهدی می باشد. درب های ضدسرقت رویه ترک با یراق کاله ترکیه ارائه می شود. اکسسوری های مختلف از قبیل قفل های چنگکی ، ورق دوبل فلزی ، قفل های مولتی سیستم بر روی درب های ضدسرقت قابل نصب و اجرا می باشد. البته باید بیان شود درب ضدسرقت رویه ترک با قفل هفت زبانه کاله ترکیه ، چهار عدد پین پشت لولا و شب بند و روزبند و لاستیک درزگیر ارائه می شود. از دیگر خدمات فروش شرکت درب مهدی فروش روکوب های چهارچوب درب ضدسرقت و درب داخلی و تولید چهارچوب های فلزی و چوبی نیز می باشد.

ارسال سریع سفارش ها به سراسر کشور

این شرکت خدمات خود را محدود به استان تهران نکرده است و مشتریان مختلفی از نقاط مختلف کشور خرید درب ضدسرقت و سایر درب های ساختمانی را از تهران انجام می دهند. این شرکت علاوه بر فروش درب ضدسرقت در تهران و سایر استان ها توانسته خدمات خوبی در قبال نصب درب ضدسرقت و درب های داخلی را نیز در استان های دیگر انجام دهد.