روکوب درب ضدسرقت


روکوب  یا دور کوب درب یا به طور کلی روکوب درب اصطلاحی است که وقتی می خواهید درب ضد سرقت خریداری نمایید به احتمال زیاد به شما پیشنهاد می شود مخصوصا اگر پروژه نصب به صورت بازسازی باشد به عبارت دیگر اگر شما بخواهید درب معمولی خود را با درب ضد سرقت تعویض کنید به احتمال زیاد به شما روکوب دور درب پیشنهاد می شود ، بیشتر روکوب برای درب هایی که با بازسازی نصب می شود پیشنهاد می شود تا درب هایی که در نوسازی نصب می شود . تا اینجا فهمید روکوب درب ضد سرقت برای چه مواردی بیشتر استفاده می شود حال سوال اینجاست “روکوب درب ضد سرقت چیست ؟

روکوب درب نوار هایی از جنس پی وی سی یا ام دی اف یا حتی ممکن است از جنس چوب های طبیعی برای قرار دادن در کنار چهارچوب درب ضد سرقت به منظور زیبا سازی اطراف درب . بیاید با یک مثال برای شما بهتر توضیح دهیم که چرا به روکوب درب نیاز است . فرض کنید شما در آپارتمان خود درب معمولی استفاده کرده اید و می خواهید آن را با درب ضد سرقت جایگزین کنید حال اگر درب معمولی را از جال خود خارج نمایید به احتمال زیاد جای کنده کاری روی دیوار مخصوصا جایی که چهارچوب قبلی تخلیه شده است باقی خواهد ماند حتی اگر درب جدید جایگزین بازهم این جای تخریب ها باقی خواهد ماند و حتی اگر با کچ و سایر مصالح نیز تخریب ها پر شود به احتمال زیاد باز هم جای آنها مشخص خواهید بود پس چاره کاری برای از بین بردن جای هایی که تخریب درب به جای گذاشته چیست ؟

پاسخ استفاده از دورکوب می باشد. دورکوب می تواند یک پوشش مناسب برای از بین بردن جای هایی باشد که تخریب درب آنها را ایجاد کرده است .

نصب روکوب درب

اگر قصد نصب روکوب روی چهارچوب درب را دارید با در ابتدا صبر کنید تا درب ضدسرقت نصب شود بعد از اینکه نصب به پایین رسید به احتمال زیاد نصاب درب ضد سرقت برای شما حتما این گزینه را پیشنهاد خواهد کرد و خود در صورتی که درب را ساخته باشد می تواند روکش مناسب را برای چهارچوب درب ضد سرقت نصب نماید. دقت داشته باشید برای زیبا تر نشان دادن روکوب درب ضد سرقت شما می توانید به رنگ روکش درب این نوع از نوار ها که می تواند از جنس درب باشد یا از سایر جنس ها را روی درب قرار دهید ، مثلا اگر روکش درب طبیعی باشد می توانید از همان روکش یا روکش های پی وی سی و ام دی اف نیز استفاده نمایید


موردی برای نمایش وجود ندارد.