درب ضدسرقت فلزی


درب ضدسرقت فلزی برای ویلاها و ساختمان ها در شمال و جنوب ایران

همواره یکی از دغدغه های مشتریان درب مهدی این بوده است که درب ضدسرقت مناسب برای ویلاها و یا ساختمان های شمال ایران  که درب در معرض رطوبت و باران قرار می گیرد و یا در  جنوب ایران که آفتاب بسیار بر درب ورودی تابیده می شود چه نوع درب ضدسرقت مناسب تر است و آیا از نمونه های متداول و چوبی درب ضد سرقت برای ورودی ساختمان و محیط بیرون از ساختمان می شود استفاده کرد تا هم امنیت و هم زیبایی درب حفظ شود؟ و یا تنها درب ضدسرقت فلزی راه چاره است؟

درب ضد سرقت

در تولید دربهای ضدسرقت از استراکچر و قفلهای امنیتی ای استفاده می شود که ایمنی آن را نسبت به درب های معمولی  بالاتر می‌برد. این درب ها از روکش های مختلفی برخوردار هستند و همچنین زیبایی خاصی دارند. از آنجا که بیشترین تنوع درب های ضدسرقت در درب هایی است که از ام دی اف ساخته شده اند و روکش چوبی دارند و این نوع درب ها بیشتر برای آپارتمان ها و یا محیط های سربسته و داخل ساختمان استفاده می شود .

رویه ی ۹۵ درصد دربهای ضدسرقت از جنس ام دی اف با روکش چوب و یا روکشهای مصنوعی از قبیل لمینوکس یا پی وی سی میباشد اما در مقابل نور آفتاب و باران بسیار سریع حالت طبیعی خود را از دست میدهند.نور آفتاب بشدت رنگ را کمرنگ میکند و باران و آب باعث تورم روکش میشود . در نتیجه برای حل این مشکل باید از نوع های دیگر درب ضد سرقت استفاده شود. درب های ضدسرقت فلزی برای حل این مشکل در بازار موجود هستند.

درب ضد سرقت فلزی مناسب برای outdoor و فضای بیرون

در ضدسرقت فلزی یا درب ضدسرقت رویه فلز دربی مناسب برای فضای بیرون و مکانهایی است که درب در مقابل آب و آفتاب قرار می گیرد.البته شایان ذکر است فقط فلزی بودن فاکتور کافی برای انتخاب درب  محیط بیرون نیست. بلکه نوع و کیفیت رنگ مورد استفاده هم بسیار حائز اهمیت است.